سفرهای ارزان حقیقت دارد … در این روزهای گرانی خودتان را مهمان یک سفر ارزان کنید. مانلی پرواز به عنوان مجری و مبتکر تورهای ارزان و لحظه آخری توانسته است ارزان ترین قیمت بلیط و تور را ارائه دهد. با تورهای ارزان مانلی می‎توان برای چند روز هم شده از شلوغی ها و گرانی های شهرمان دور باشیم. این ارزانی دلیل بر بی کیفیت بودن سفرتان نیست. شما با اقامت در هتل های شیک و لوکس و داشتن پروازی آرام و بی خطر، سفری امن و راحت را تجربه خواهید کرد. قیمت بعضی از تورها را در این مقاله برای شما ارائه می‌کنیم.

سفر به مشهد مقدس
تور هوایی مشهد با قیمت ۳۱۹٫۰۰۰ تومان و تور ترکیبی مشهد با قیمت ۲۲۹٫۰۰۰ تومان و تور زمینی مشهد با قیمت ۱۷۹٫۰۰۰ تومان می‌باشد. تور مشهد با هتل ۲ ستاره ۳۴۰٫۰۰۰ تومان و تور مشهد با هتل ۳ ستاره ۳۶۰٫۰۰۰ تومان و تور مشهد با هتل ۴ ستاره ۴۲۰٫۰۰۰ تومان و تور مشهد با هتل ۵ ستاره ۵۳۹٫۰۰۰ تومان می‌باشد.

 

تور ارزان,مسافرت های ارزان,تور مشهد

 
سفر به دبی
تور ارزان دبی را هم با قیمت ۱٫۵۹۰٫۰۰۰ تومان می‌توانید خریداری کنید. این تور شامل اقامت در هتل ۳ ستاره با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بلیط رفت و برگشت ماهان، لیدر فارسی زبان، بیمه و از همه مهمتر ویزا می‌باشد.

 

تور ارزان,مسافرت های ارزان,تور دبی

 
سفر به ترکیه
ترکیه از کشورهای محبوب ایرانی‌هاست که تور ترکیه به مقصد شهرهای مختلف آن را با کمترین قیمت ارائه می‌کنیم. تور ارزان آنکارا ۱٫۷۹۰٫۰۰۰ تومان میباشد، تور کوش آداسی ۱٫۷۹۰٫۰۰۰ تومان، تور ارزان آنتالیا ۱٫۷۹۰٫۰۰۰ تومان و تور ارزان استانبول ۱٫۰۶۰٫۰۰۰ تومان می‌باشد.

 

تور ارزان,مسافرت های ارزان,تور استانبول

 
سفر به ارمنستان
برای سفر به ارمنستان می‌توانید تورهای زمینی و هوایی را انتخاب کنید، از آنجایی که مانلی پرواز مجری مستقیم تور لحظه آخری ارمنستان است، این تور را با قیمت ۱٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان ارائه می‎کند. 

 

تور ارزان,مسافرت های ارزان,تور ارمنستان